«

»

Mar 14

Halowa piłka nożna dziewcząt

W poniedziałek odbył się półfinał wojewódzki dziewcząt w halowej piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych którego byliśmy organizatorem. Do rywalizacji przystąpiły następujące drużyny: LO Czersk, LO nr 2 ze Starogardu Gdańskiego, LO nr 1 z Kościerzyny oraz reprezentantki naszego Liceum. Po rozegraniu 6 spotkań systemem „każdy z każdym” nasze dziewczęta wygrały 2 mecze oraz zremisowały 1 spotkanie co dało im 1 miejsce w dzisiejszych zawodach i awans do finału wojewódzkiego który odbędzie się już w najbliższy piątek w Wejherowie. Skład naszej drużyny: Zuzanna Apa (2d), Eliza Olejnik (2b), Zuzanna Łachinowicz (3d), Weronika Socha (3d), Natalia Czyrson (3d), Joanna Kaczmarczyk (1a), Alicja Kotłowska (1b), Julia Trębacz (3c), Katarzyna Kuna (2d) oraz Martyna Łaga (2b). Opiekunem zespołu był Pan Bartosz Berlik.