«

»

Paź 11

WYKAZ SZKÓŁ ZGŁOSZONYCH DO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z FIZYKI

WYKAZ SZKÓŁ ZGŁOSZONYCH DO WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z FIZYKI
DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Aktualizacja: 11 października 2017 r.

Pełna nazwa szkoły
Miejscowość
Szkoła Podstawowa w Łebie Łeba
Gimnazjum nr 2 im.ks.Jana Twardowskiego Słupsk
Samorządowy Zespół Szkół Kostkowo
I Społeczne Gimnazjum STO Gdańsk
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.OBROŃCÓW WESTERPLATTE GARDEJA
Gimnazjum Zespół Szkół w Rytlu Rytel
Publiczne Katolickie Gimnazjum Tczew
II Społeczne Gimnazjum STO Gdańsk
Gimnazjum nr 17 (Szkoła Podstawowa nr 92 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia) Gdańsk
Gdańskie Autonomiczne Gimnazjum Gdańsk
Katolickie Gimnazjum im. Romualda Tragutta Chojnice
Szkoła Podstawowa nr 12 im. gen. Mariusza Zaruskiego z oddziałami gimnazjalnymi Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi im. Jana Parandowskiego w Gdańsku Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 8 Chojnice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GOWIDLINIE GOWIDLINO
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Fryderyka Chopina Wejherowo
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Kartuzy
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. T.Kościuszki Sopot
Gimnazjum im. Karola Wojtyły Kępice
Zespół Kształcenia i Wychowania nr 1 Pelplin
Zespół Kształcenia i Wychowania w Dziemianach Dziemiany
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 im. STEFANA BANACHA w GDAŃSKU z oddziałami gimnazjalnymi GDAŃSK
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy z oddziałami gimnazjalnymi Kobylnica
Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie Pelplin
Szkoła podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi Pruszcz Gdański
Gimnazjum nr 13 im. Mikołaja Kopernika Gdynia
Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II Gdynia
Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi Nebrowo Wielkie
Szkoła Podsatwowa nr 2 w Luzinie Luzino
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Bolszewo
Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski” w Lubni Lubnia
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kazimierza Pruszkowskiego Reda
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. UNICEF Malbork
Gimnazjum nr 5 im. Sejmu Polskiego Słupsk
Społeczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Kwidzynie Kwidzyn
Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum Grabowo Kościerskie
Szkoła Podstawowa nr 5 Wejherowo
Gimnazjum nr 31 Gdańsk
Zespól Szkół im. Jana Pawła II w Łebieniu Łebień
Zespół Szkół Handlowych w Sopocie (oddziały gimnazjalne) Sopot
Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Subkowach Subkowy
Szkoła Podstawowa nr 1 im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Tczewie Tczew
Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego Rumia
Sportowe Gimnazjum nr 9 Gdynia
Gimnazjum Gedanensis Gdańsk
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 Starogard Gdański
SZKOŁA PODSTAWOWA(z klasami gimnazjalnymi) NR 1 W RUMI im. Józefa Wybickiego RUMIA
X Liceum Ogólnokształcące z oddziałami gimnazjalnymi Gdańsk
Publiczne Katolickie Gimnazjum im. św. Kazimierza Gdańsk
Szkoła Podstawowa Nr 48 Gdynia
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Grudnia ’70 Łęgowo
Szkoła Podstawowa nr1 im. Jana III Sobieskiego w Malborku Malbork
Szkoła Podstawowa w Pogórzu im. kontradmirała Xawerego Czernickiego Pogórze
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Martrologii Piaśnicy Wejherowo
Gimnazjum Katolickie im. Jana Pawła II Gdynia
SPOŁECZNE GIMNAZJUM JĘZYKOWE LTO LĘBORK
Szkoła Podstawowa im. kadm. Włodzimierza Steyera w Krokowej Krokowa
SzkołaPodstawowa Nr 9 im.gen.Józefa Wybickiego w Wejherowie Wejherowo
Publiczne Gimnazjum im. Jana Grzankowskiego Skórcz
Zespół Szkół Publicznych Gimnazjum w Skarszewach Skarszewy
Gimnazjum nr 1 przy ZSO nr 1 im. M. Konopnickiej Pruszcz Gdański
Zespół Oświatowy w Liniewie Liniewo
Szkoła Podstawowa nr 26 im. Żołnierzy Armii Krajowej/ Gimnazjum nr 2 Gdynia
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 IM. GEN. J. HALLERA GDAŃSK
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego Malbork
Zespół Szkół w Cewicach Cewice
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Starogard Gdański
Szkoła podstawowa nr 2 im. Armii Krajowej Gdańsk
Zespół szkolno -przedszkolny nr3 w Gdyni Gdynia
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 Gdynia
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Kleszczewo Kościerskie
International School of Gdańsk Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 43 im. Jana Kochanowskiego Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 5 w Kwidzynie im. Zjednoczonej Europy Kwidzyn
Zespół szkół ogółnokształcących nr 13 Gdańsk
ZESPÓŁ SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO GIMNAZJUM NR 22-SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO GDAŃSK
Społeczne Gimnazjum STO im. Jana Nowaka – Jeziorańskiego Człuchów
Szkoła Podstawowa Nr 44 z oddziałami gimnazjum Gdynia
Sportowe Gimnazjum Nr 9 Gdynia
Liceum Ogólnokształcące nr 15 z oddziałami gimnazjalnymi. Gdańsk
oddziały gimnazjalne przy Szkole Podstawowej im. Pierwszej Armii Wojska Polskiego Koczała
Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej Wodzie Czarna Woda
Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami Gimnazjum Człuchów
Gimnazjum Sportowe Nowy Dwór Gdański
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 Kościerzyna
Niepubliczne Gimnazjum w Kowalach im. dr Wandy Błeńkiej Kowale
Szkołą Podstawowa im.Mikołaja Kopernika w Ryjewie Ryjewo
Zespół Szkół Gimnazjum nr 2 w Czerninie Sztum
Publiczne Gimnazjum im.ks.kard.St.Wyszyńskiego w Lubichowie Lubichowo
Szkoła Podstawowa w Rotmance, im. Karola Wojtyły Rotmanka
Szkoła Podstawowa z oddziałami przedszkolnymi i gimnazjalnymi w Kamienicy Królewskiej Kamienica Królewska
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Potęgowie Potęgowo
Szkoła Podstawowa w Morzeszczynie (z oddziałami gimnazjalnymi) Morzeszczyn
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Siemianicach Siemianice
Zespół Szkolno-Przedszkolny Szemud
Gimnazjum nr 1 w Lini Linia
Szkoła Podstawowa nr 4 im.I.J.Paderewskiego Pruszcz Gdański
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariusza Zaruskiego Gdańsk
Publiczne Gimnazjum w Nakli Nakla
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu HEL
Prywatna Szkoła Podstawowa „Prymus” Kościerzyna
Zespół Kształcenia i Wychowania Publiczne Gimnazjum im Aleksandra Majkowskiego Klukowa Huta
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kokoszkowach Kokoszkowy
Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
Zespół Zespół Szkół nr1 im.Jana Pawła II – Gimnazjum Władysławowo
Gimnazjum nr 52 przy XX Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta Gdańsk
SP 51 (Gimnazjum Nr 11 ) Gdynia
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Heweliusza Żukowo
Gimnazjum nr 2 w Kartuzach Kartuzy
Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Wielkim Podlesiu Wielki Klincz
Społeczne Gimnazjum nr 1 STO Słupsk
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 WEJHEROWO
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego Chojnice
ZSO nr 6 Gimnazjum nr 6 Gdańsk
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II LEŹNO
Szkoła Podstawowa Nr 45 im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku (oddział Gimnazjum) Gdańsk
Gimnazjum nr 24 Gdynia
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Redzikowie Redzikowo
Zespół Szkół Ogólnokształcacych Szkoła Podstawowa nr 9 Rumia
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Starogard Gdański
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gdańsku, (Gimnazjum nr 1 w Gdańsku) Gdańsk
Szkoła Podstawowa im Antoniego Abrahama Sulęczyno
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach Sierakowice
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach Sierakowice
Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami sportowymi im. Armii Krajowej w Gdańsku Gdańsk
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka Słupsk
Szkoła Podstawowa im. Janusz Korczaka w Przechlewie Przechlewo
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 IM. KAZIMIERZA SOŁTYSIKA W GDAŃSKU GDAŃSK
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Pawła II w Starogardzie Gd. Starogard Gdański
Szkołą Podstawowa im. Pamięci Ofiar Stutthofu w Sztutowie Sztutowo
Szkoła Podstawowa Nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Gdańsk
Szkoła Podstawowa im. Piotra Szturmowskiego w Pogódkach Pogódki
Sopockie Autonomiczne Gimnazjum Sopot
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. K.K. BACZYŃSKIEGO Słupsk
Gimnazjum nr 15 Gdynia
Szkoła Podstawowa Nr 1 im.Jana Pawła II Sztum
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Przyjaźń
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących Gimnazjum nr 15 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 1 Lębork
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w Kielnie Oddziały Gimnazjalne Kielno
Gimnazjum im. Gen.Wł.Andersa w Rzeczenicy Rzeczenica
Gimnazjum Społeczne Zespołu Szkół Społecznych STO w Człuchowie CZŁUCHÓW
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. F.Nowowiejskiego Gdańsk
Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna Rumia
Gimnazjum im. św. Jana de La Salle Gdańsk
Gimnazjum nr 2 w Bytowie Bytów
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie Kwidzyn
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brusach Brusy
Gimnazjum nr 26 im. Jana III Sobieskiego Gdańsk
Gimnazjum nr 26 im. Jana III Sobieskiego Gdańsk
Gimnazjum nr 26 im. Jana III Sobieskiego Gdańsk
ZSO Nr7, Szkoła Podstawowa Nr3, Gimnazjum Nr3 3 Gdańsk
Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Dzierzgoniu Dzierzgoń
XVII Liceum Ogólnokształcące (dawne Gimnazjum nr 1) Gdynia
Zespół Szkół w Damnicy Damnica
Szkola Podstawowa nr 7 im. Bohaterów Westerplatte Lębork
Szkoła Podstawowa im. Kunegundy Pawłowskiej Trąbki Wielkie
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Wincentego Kwaśniewskiego w Zblewie Zblewo
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku Czersk
Gimnazjum Akademii Dobrej Edukacji im. M. Płażyńskiego Gdańsk
Szkola Podstawowa nr.1 Bytow
Gimnazjum nr 49 im. Tadeusza Mazowieckiego Gdańsk
Publiczne Gimnazjum im. A.Mickiewicza w Łubianie Łubiana
Gdyńska Szkoła Społeczna – Gimnazjum Gdynia
Szkoła Podstawowa im. 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Czarnej Dąbrówce Czarna Dąbrówka
Szkoła Podstawowa im. Zjednoczonej Europy w Zagórzycy Zagórzyca
Zespół Szkół. Publiczne Gimnazjum nr 1 Tujsk
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. KS. DR. BERNARDA SYCHTY W KOŚCIERZYNIE KOŚCIERZYNA
Szkoła Podstawowa im. Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie Mikoszewo
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 TCZEW
Szkoła Podstawowa Jastarnia
ZESPÓL SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY nr 4 GIMNAZJUM nr 18 GDYNIA
Szkoła POdstawowa Mikołajki Pomorskie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Miastku Miastko
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II Czersk
ZSO nr 10 Gimnazjum nr 13 Gdańsk
Gimnazjum Sportowe nr 46 Gdańsk
Publiczne Gimnazjum w Pszczółkach Pszczółki
Szkoła Podstawowa z klasami gimnazjalnymi Kolbudy
Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni im. wiceadm. Kazimierza Porębskieg Gdynia
Publiczna Szkoła Podstawowa im Jana Brzechwy w Jabłowie Jabłowo
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza Słupsk
Zespół Szkół w Ostaszewie Ostaszewo
Szkoła Podstawowa im.Wicka Rogali w Wielu Wiele
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Prabutach Prabuty
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bobowie Bobowo
Szkoła Podstawowa im. TOW „Gryf Pomorski” Redkowice
Gimnazjum Akademickie Słupsk
Szkoła Podstawowa w Pomieczynie Pomieczyno
Szkoła podstawowa nr 77 (Gimnazjum nr 50) Gdańsk
Zespół Szkół Publicznych w Kaliskach, Publiczne Gimnazjum Kaliska
Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Pruszcz Gdański
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edmunda Dywelskiego w Bytoni Bytonia
Prywatna Szkoła Podstawowa „Liber”, Prywatne Gimnazjum „Liber” Gdynia
Społeczne Gimnazjum UTO Ustka
Szkoła Podstawowa nr 88 im. D.G. Fahrenheita Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 1 BYTÓW
Prywatne Gimnazjum AWANS Malbork
Zespół Publicznego Gimnazjum w Chwaszczynie i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie Chwaszczyno
Szkoła Podstawowa im. Gryfa Pomorskiego Rokity
ZESPÓL KSZTAŁCENIA I WYCHOWANI IM. JANA PAWŁA II STARA KISZEWA
III Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego Gdańsk
Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich Nowa Wieś Lęborska
Gimnazjum im. Marynarki Wojennej Ostaszewo
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego Pączewo
Szkoła Podstawowa w Starym Polu im. gen. Józefa Bema Stare Pole
Gimnazjum w Zespole Szkół w Lipnicy Lipnica
Publiczne Gimnazjum Wąglikowice
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Nauczycieli Bohaterów Ziemi Kościerskiej Koscierzyna
Gdańskie Gimnazjum Lingwista im. Hymnu Narodowego Gdańsk
Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi Gdynia
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami integracyjnymi Tczew
szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny ps. Inka (z oddziałami dotychczasowego gimnazjum) Czarne
Gimnazjum w Zespole Szkół Borowy Młyn
Gimnazjum im. Adama Lorta w Łęczycach Łęczyce
Szkoła Podstawowa w Debrznie Debrzno
Szkoła Podstawowa w Bojanie Bojano
Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza Kartuzy
PUBLICZNE GIMNAZJUM W STEGNIE STEGNA
SP im. Braci Czarlińskich z klasami gimnazjalnymi Lubań
Gimnazjum nr 7 im. Zasłużonych Ludzi Morza Gdańsk
Niepubliczne Gimnazjum w Słupsku Słupsk
Samorządowy Zespół Szkół Gniewino
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Somonino
Gimnazjum Ogólnokształcące im. M. Płażyńskiego Puck
Szkoła Podstawowa w Kołczygłowach Kołczygłowy
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Obrońców Helu Gdynia
Szkoła Podstawowa w Przejazdowie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego z oddziałami gimnazjalnymi Przejazdowo
SZKOŁA PODSTAWOWA W NOŻYNIE NOŻYNO
Szkoła Podstwowa Nr 2 im. gen. J.Hallera Gniew
Katolickie Gimnazjum im. św. Marka w Słupsku Słupsk
Szkoła Podstawowa nr 7 Chojnice
Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego Żelistrzwo
Zespół Kształcenia w Wielkim Klinczu Wielki Klincz
Samorządowy Zespół Szkół Gniewino
Samorządowy Zespół Szkół Gniewino
Gimnazjum Publiczne Stare Polaszki Stare Polaszki
Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie Banino
Szkoła podstawowa nr 67 (gimnazjum nr 8) Gdańsk
17 Liceum Ogólnokształcące (z klasami gimmnazjalnymi) Gdynia
Szkoła Podstawowa w Dretyniu Dretyń
Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego Puck
Zespół Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie Dzierżążno
Szkoła Podstawowa w Silnie Chojnice
Szkoła Podstawowa im. mjra H. Sucharskiego w Jezierzycach Jezierzyce
Zespół Szkół w Tuchomiu Tuchomie
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Stowięcinie Stowięcino
Szkoła Podstawowa w Nowej Karczmie Nowa Karczma
Szkoł Podstawowa nr 52 z oddziałami gimnazjalnymi Gdynia
Społeczne Gimnazjum Dobrzewino – Karczemki Karczemki
Zespół Szkolno – Przedszkolny Smołdzino
Gimnazjum nr 3 Lębork
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dębnicy Kaszubskiej Dębnica Kaszubska
Szkoła Podstawowa nr 10 im.Jana Brzechwy Rumia
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W KMIECINIE KMIECIN
Liceum Towarzystwa Edukacyjnego Vizja z Oddziałami Dwujęzycznymi Gdańsk
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Starogardzie Gdańskim Starogard Gdański
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Thinking Zone Gdańsk
Gimnazjum Gminne w Rychnowach Rychnowy
Zespół Szkół Publicznych w Konarzynach Konarzyny
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Nowym Stawie Nowy Staw
Szkoła Podstawowa im. Braci Czarlińskich w Lubaniu Lubań
Gimnazjum im gen. Mariusza Zaruskiego w Ustce ( Szkoła Podstawowa nr 3 w Ustce) Ustka
Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum Osieczna
Szkoła Podstawowa Tuchlino
SZKOŁA PODSTAWOWA z ODDZIAŁAMI GIMNAZJALNYMI STUDZIENICE
Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza Kartuzy
GIMNAZJUM W ŁĘGU ŁĄG
Szkoła Podstawowa Pawłowo, gm. Chojnice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>